• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

charms reflexions, polecicie sklep?

charms reflexions, polecicie sklep?

Lubię srebrne kolczyki i zastanawiam się gdzie mogę odnaleźć jakieś ciekawe kształty? Może zwierzątka? Sama nie wiem?
Interesuje się ofertami na pozłacane nausznice, lecz nie za bardzo odszukałam to, czego szukałam. Może podajcie mi nazwę jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu w Internecie?

Kidi

Posty: 2

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się bardzo jest taki tajemniczy i bardzo oryginalny. Nie jest może duży, ale wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest bardzo oryginalny pomysł.

pawel253

Posty: 3

 
Moja babcia ma otwierany wisiorek i ma mi go dać. Podoba mi się bardzo jest taki tajemniczy i bardzo oryginalny. Nie jest może znaczny, natomiast wystarczy żeby się cos do niego zmieściło. Może to być zdjęcie kogoś ukochanego. Na prezent też to jest bardzo oryginalny pomysł.

090913123

Posty: 5

 
Ofert z przywieszkami do bransolet jest bardzo dużo. Byłam w jednym ze sklepów, bo kupowałam komuś prezent. Trochę czasu w internecie spędziłam zanim udało mi się zdecydować, co wybrać. Za duża oferta to też nie za dobrze, ale to tylko moje zdanie na ten temat.

TomekK

Posty: 3

 
Trzeba szukać biżuterii wszędzie gdzie mamy taką możliwość. W ten sposób wyrobimy sobie zdanie gdzie jest najtaniej. Nie warto się kierować tylko cenami, bowiem istotne również będzie to, z których materiałów wykonana jest biżuteria. Jeśli to srebro to, która próba? Jeśli biżuteria jest pozłacana to, jakim złotem?

Saradoonin

Posty: 3

 
Biżuterie znajdziecie i u zwyczajnego jubilera i w Internecie. Kiedyś kupowałam poprzez Internet kolczyki przewlekane i byłam zadowolona. Towar pierwsza klasa i cena bardzo niska.

090913123

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o blokady beads pandora to są tu https://valerio.pl/rodowany-srebrny-charms-do-pandora-little-beads-stoper-blokada-kolko-circle-ring-srebro-925-o-ring01rh-lit-p-7865.html.

Grabow12

Posty: 3

 
Uwielbiam sekretniki srebrne w kształcie serduszek. Zawsze o takim marzyłam i ostatnio widziałam coś takiego w jednym z jubilerskim sklepie internetowym.

Wygodniś22

Posty: 3