• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

fotograf ślubny w Szczecinie, gdzie znajdę ?

fotograf ślubny w Szczecinie, gdzie znajdę ?

Ile teraz kosztuje fotograf na ślub? Można wybrać tylko zdjęcia w kościele czy trzeba od razu zamawiać cały pakiet? Korzystaliście w ostatnim czasie z takich usług?

grudzin56

Posty: 2

 
Polecam fotografa na wesele w Szczecinie, który ma ofertę na stronie https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Zna się na swojej pracy. Przyjeżdżają dwie osoby, które wykonują super fotografie i nic nie jest w stanie im umknąć.

dziubasek

Posty: 8

 
My wybraliśmy droższego fotografa, lecz naprawdę było należałoby. Porównywaliśmy dużo różnych propozycji, dlatego pozyskaliśmy cenną wiedzę. Pożądane byłoby na to poświecić trochę czasu, albowiem wówczas prosto się przekonamy jak to wszystko wygląda. Na początku nie jest prosto, lecz po dziesiątej ofercie będzie o dużo, dużo lepiej.

gażynaa56

Posty: 7

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

irek1981

Posty: 14

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo dużo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super zdjęcia. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Doświadczony fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

ciopix

Posty: 11

 
Propozycji z usługami fotograficznymi jest niezwykle sporo. Można wybrać kogoś taniego, ale nie spodziewamy się, że to będą super fotografie. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była niezwykle wysoka. Fachowy fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

mack

Posty: 6

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas wiele ofert. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Lupusx

Posty: 3

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

alibuś34

Posty: 2

 
Zdjęcia to super pamiątka, wobec tego dobrze jest je mieć u siebie. Na filmy nie ma wielokrotnie czasu, aby je oglądać, a zdjęcia zawsze można, wobec tego wynajmowanie fotografa to super pomysł. Nie znam nikogo z rodziny, kto by nie miał fotografii ślubnych. Tutaj w żaden sposób się nie opłaca oszczędzać, bo to nasza pamiątka na lata.

Aniusiaaa1

Posty: 3