• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

projektowanie stron www w Łodzi, polecicie ?

projektowanie stron www w Łodzi, polecicie ?

Komu zlecić projektowanie stron w łodzi? Nie bardzo wiem, do kogo się zgłosić, a zależy mi na wysokiej, jakości.

Limer333

Posty: 1

 
Polecam firmę https://www.icp.info.pl, która zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi. Mają wiele pakietów do wyboru od tych tanich po droższe. Warto się z tym zapoznać, aby przekonać się, co dla nas konkretnego mają przygotowane.

irecki67

Posty: 6

 
Na pewno znajdzie się firma, która zajmuje się stronami w Łodzi i każdemu pomoże. Można taką ofertę znaleźć w internecie. Sprawdźcie sobie to sami.

Bialy_Wilk

Posty: 10

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem zaspokojony. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, zatem sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru inne pakiety od podstawowych po VIP, zatem każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Zlecałem projektowanie strony www w Łodzi wyspecjalizowanej w tym firmie. Wybrałem sobie najwyższy i jednocześnie najdroższy pakiet. Na bieżąco mogłem sobie sprawdzać jak wyglądają postępy ich pracy. Jestem bardzo zadowolony z końcowych efektów.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Można dzisiaj bez problemów znaleźć firmę, która niezwykle chętnie nam pomoże. Firmy są niezwykle dobrze przygotowane i tworzą indywidualne projekty. Można mieć fotografie, animacje i co tylko chcemy. Wszystko pozostaje kwestią tego jak wiele pieniędzy chcemy wydać.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeśli ktoś ma czas i wiedzę to może spróbować sił we własnym zakresie. Sam robiłem dawniej strony, niemniej jednak obecnie szkoda byłoby mi na to czasu. To wcale mnóstwo nie kosztuje, zatem trzeba będzie przeliczyć, co nam się niezwyklej opłaca. Wówczas wybierzemy najlepszą dla siebie opcje.

Rocko

Posty: 3