• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wycena spółki, proszę o pomoc

wycena spółki, proszę o pomoc

Jak powinno się zrobić wycenę przedsiębiorstwa, aby było to znane przez urzędników? Podpowiedzcie mi, co zrobić?

jajosz12

Posty: 1

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i naprawdę bardzo rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

Jasio234

Posty: 6

 
Trzeba sprawdzać firmę, która ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam potrzebna? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

kerad17

Posty: 2

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Naprawdę się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo szybko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

giena1977a

Posty: 26

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, zatem nie za niezwykle jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

mack

Posty: 13

 
Zlecałem wycenę firmy, ponieważ znalazłem klienta, który chciał ją kupić. Firma nie była duża, ale z drugiej strony jak określić jej wartość. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że aż tak dużo była warta. Dla mnie to była miła niespodzianka, dlatego sporo udało mi się zarobić.

TomekK

Posty: 3

 
Dziś, jeżeli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wówczas mamy jedno obowiązek do wykonania mniej.

Sanoczek123

Posty: 22

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to fachowo. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

pawel253

Posty: 4

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za bardzo jak oni to robią, bowiem mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Marioleczka

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać firmę, która ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam konieczna? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

Himer56

Posty: 4