• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

panele laminowane pergo, poszukuję

panele laminowane pergo, poszukuję

Witam. Czytałem ostatnio o panelach podłogowych w Internecie i jestem coraz bardziej do nich przekonany. Mam w domu zniszczony parkiet. Chcę coś w końcu zmienić. To dobry pomysł?

Krzysio

Posty: 1

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo lepsze, bo nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, albowiem przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Uprzednio nie miałem zupełnie pojęcia o takiej szanse i niezwykle się ucieszyłem, iż mogę moje zwyczajne panele wymienić na takie eleganckie :)

Agaaa56

Posty: 4

 
Mam już własne lata i przeżyłem także parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są wiele wyższe, bowiem nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Pamiętaj o odpowiednim ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie idealnie przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest wiele poradników, jak to właściwie zrobić.

12erBis

Posty: 11

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że warto zainwestować w panele Quickstep, które są naprawdę dobrze wykonane.

Yuri20

Posty: 3

 
Wszystko zależy od tego, jaką klasę ścieralności wybierzesz. Panele podłogowe to trwałe elementy pod warunkiem, że są one odpowiednio dobrane do potrzeb klienta.

karmelaniolek

Posty: 25

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bo byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

Sehano

Posty: 2

 
Pamiętaj o stosownym ułożeniu elementów. Krótszym bokiem mają być skierowane w stronę okna. Powinny do siebie bardzo dobrze przylegać, bo tylko wtedy panele parkietowe ułożą się w pożądany wzór. Całe szczęście jest mnóstwo poradników, jak to odpowiednio wykonać.

Black_Riot

Posty: 6