• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

olx samochody lubelskie audi, polecicie ?

olx samochody lubelskie audi, polecicie ?

Cześć, czy znacie może firmę, która sprowadza auta z USA w Lublinie? Chcę kupić jakiś wyjątkowy model samochodu, który pozwoli mi się wyróżnić na ulicach. Dzięki za każdą radę.

andzelikk

Posty: 1

 
Przejrzyj wszystkie ogłoszenia marki VW z Lublina na otomoto. Wersje z rynku amerykańskiego znacząco różnią się od europejskich, w wielu przypadkach prezentują się o wiele ciekawiej!

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Tak, auta od Helwetów spełnią oczekiwania nawet najniezwyklej wymagających klientów. Niestety, niemniej jednak rzadko do nas coś od nich przyjeżdża. Ja kupowałem wielokrotnie auta z USA w Lublinie, niemniej jednak to specyficzne modele. Nie każdy musi je lubić.

007sebul

Posty: 6

 
Warte uwagi są także pojazdy marki KIA z Lublina na otomoto, szczególnie w kontekście aut terenowych. Model Sportage jest uznany przez fanów terenówek, którzy widzą w nim tanie w utrzymaniu i przyjemne w prowadzeniu cztery kółka. Sam jeżdżę już kolejną generacją – nie mam zamiaru zmieniać na coś innego :)

Blant

Posty: 20

 
Cześć, polecam sprawdzić wszystkie samochody używane z Lublina w komisach. Ja skorzystałem z usług jednego z nich i już od ponad 10 lat jeżdżę sprowadzonym autem. Nigdy nie wykonywałem poważniejszych napraw, a na wyposażeniu są nawet podgrzewane fotele. Sprawdź, bo wszystko załatwisz od ręki!

Eliot56

Posty: 11

 
Niezmiernie w wielu przypadkach pojawiają się pojazdy marki Mercedes w Lublinie na otomoto. Niejedną osobę zadziwi standard ich wyposażenia, a zarówno komfort prowadzenia. Zdecydowanie należałoby się za nimi rozglądać w serwisie: http://www.samochodylublin.pl.

hmmm87

Posty: 3

 
Tak, auta od Helwetów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niestety, ale rzadko do nas coś od nich przyjeżdża. Ja kupowałem często auta z USA w Lublinie, ale to specyficzne modele. Nie każdy musi je lubić.

yetisize

Posty: 5