• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

szukam seksuologa w Warszawie

szukam seksuologa w Warszawie

Może ktoś z Was korzystał z pomocy seksuologa i mógłby mi polecić jakiegoś specjalistę w tym zakresie? Zależy mi na kimś z kim będzie faktycznie można porozmawiać o problemach i będzie można liczyć na jakieś sensowne podejście ze strony takiego lekarza. W ciemno nie chcę wybierać bo wiadomo, że to loteria na kogo się trafi. Więc jak ewentualnie coś możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Damiano2

Posty: 1

 
Dobry seksuolog to powinien być dobry psycholog, terapeuta, więc jeśli kto te dwie kwestie będzie starał się łączyć to uważam, żę wizyta u takiego lekarza może być dobrym kierunkiem jeśli chodzi o leczenie. Warto mieć to na uwadze i warto takiego specjalisty szukać, by jakoś sobie z tymi problemami w skuteczny sposób poradzić. Możliwe, że taka indywidualna terapia faktycznie przynosić będzie pozytywne efekty.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Szukaj takiego lekarza, gdzie na wizycie będziesz się dobrze czuł. Z seksuologiem to kluczowa sprawa, by faktycznie mieć takie poczucie, że chce się tej osobie o problemach opowiedzieć. To w sumie sprawa podstawowa, na którą trzeba zwrócić uwagę jeśli będziesz chciał sobie z problemami o naturze seksualnej poradzić. Warto mieć to na uwadze i takiego specjalistę dla siebie wyszukać.

Orange444

Posty: 8

 
Na pewno doświadczenie w pracy seksuologa będzie miało duże znaczenie i warto szukać kogoś kto takie doświadczenie posiada. Staraj się sprawdzać jak to dokładnie wygląda, na co konkretnie można liczyć i jakie terapie są prowadzone. Wszystkie te kwestie mogą mieć wpływ ostatecznie na to jaka będzie efektywność prowadzonych działań.

Klara323

Posty: 3

 
U mnie zdecydowanie doktor Imieliński z PanMedic i jego pomoc wiele zmieniła w samym podejściu do seksualności. Zdecydowanie wszystkim taką wizytę mogę polecić. Wcześniej miałam duże problemy z podejściem do seksu, brak akceptacji, ale tez psychiczne blokady po nieudanych próbach współżycia. Świetny specjalista z doświadczeniem a jednocześnie z takim podejściem do pacjenta, że na takiej wizycie można czuć się dużo bardziej pewnym siebie. Pod tym kątem zdecydowanie mogę jego pomoc polecić.

Black_Riot

Posty: 2

 
Tych różnych możliwości jeśli chodzi o obecnie proponowane terapie jest wiele, natomiast jeśli szukać psychoterapeuty i seksuologa to warto mieć kogoś kto będzie w stanie to połączyć i taką terapię dla Ciebie poprowadzić. Sprawa może nie należy do szczególnie prostych, ale dobry lekarz powinien sobie z tym poradzić.

Hihi_WWW

Posty: 6

 
Uważam, że znalezienie dobrego specjalisty od tematu seksuologii powinno się wiązać z psychologią więc jak ktoś łączy te dwie kwestie to faktycznie możliwe, że wizyta u takiej osoby będzie dobrym rozwiązaniem i będzie można tam uzyskać profesjonalna pomoc, warto będzie kogoś takiego poszukać.

672342-00

Posty: 17

 
Ogólnie jeśli chodzi o pomoc seksuologów to takie indywidualne podejście może być kluczem do sukcesu więc szukaj kogoś z kim będzie Ci się dobrze rozmawiało i tez będziesz miał takie poczucie, że o problemach będziesz mógł swobodnie opowiadać. To taka kluczowa kwestia, którą będzie trzeba mieć na uwadze jeśli będziesz chciał takie działania planować.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Najważniejsze będzie umiejętne podejście do problemów więc będzie trzeba szukać lekarza, których pod katem seksuologii stara się do każdego pacjenta podchodzić indywidualnie i szuka dla niego najlepszych metod na prowadzenie terapii. Sprawa do prostych nie należy natomiast będzie można liczyć na pomoc medyczną jeśli faktycznie kogoś sensownego uda się znaleźć i taka terapia może dać wtedy dobre efekty,

Blono

Posty: 4