• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Beskid Żywiecki, gdzie poczytam ?

Beskid Żywiecki, gdzie poczytam ?

Słyszałam od koleżanki, że Istebna to świetna baza na górskie wypady. Czy możecie to potwierdzić, albo w jakiś sposób zaprzeczyć? Podajcie jakieś linki do lokalnych serwisów informacyjnych. Wielkie dzięki :)

Ananasek4

Posty: 1

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których warto zajrzeć. Świetnie jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

miko_poz

Posty: 3

 
W dużo miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Black_Riot

Posty: 5

 
Osobiście polecam Szczyrk, w którym jest masa rzeczy do roboty. Polecam sprawdzić portal https://kochambeskidy.pl/tag/szczyrk/, gdzie praktycznie codziennie pojawiają się artykuły o nadchodzących wydarzeniach ze świata sportu i kultury w okolicy.

namok

Posty: 3

 
Cały Beskid Żywiecki to obecnie jedna wielka sieć ścieżek, po których niezwykle wygodnie się biega. Górskie powietrze pomaga uzyskać wyjątkowo korzystne rezultaty.

Grabow12

Posty: 4

 
W Beskidach położone jest wiele miejscowości, do których należałoby zajrzeć. Doskonale jest co roku wybierać inne, żeby za każdym razem spróbować czegoś nowego :)

wersaczee

Posty: 8

 
W wielu miejscowościach można spróbować rzeczy, które są niedostępne w innych częściach kraju. Szczyrk ma swoją własną skocznię narciarską, więc warto zapoznać się z właśnie tym sportem.

Saradoonin

Posty: 3

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

bartek33

Posty: 8

 
Koniecznie wejdź na Rysiankę, rozpościera się z tamtego miejsca wspaniały widok na okolicę :) Górka nie jest wysoka, więc każdy powinien dać sobie z nią radę.

Marioleczka

Posty: 4